Costa Maya Bodrum

Costa Maya Bodrum otel, Ege’de Bodrum merkezde huzurlu bir tatil sunuyor. Costa Maya Bodrum otel halk plajına 200 metre mesafededir. Tesisin, kendisine ait açık havuza ve güneşlenme terasları bulunmaktadır. Costa Maya Bodrum otel misafirlerime gün boyu lezzetli yemekler, serinletici içecekler ve atıştırmalıkla misafirlerine hizmet vermektedir otelde ayrıca çocuk havuzu da bulunmaktadır.

Costa Maya Bodrum Otel 7000 m2 alanda kurulmuş sadece oda konseptiyle misafirlerine hizmet vermektedir.

Costa Maya Bodrum Otelde misafirler açık restaurant ve kapalı restaurantta yemeklerini yiyebilir. Costa Maya Bodrum Otelin misafirleri denizde sadece yüzmeyecek, banana, deniz bisikleti, jetski, kano, katamaran, sörf, yelkenli gibi su sporlarından da faydalanabil ileceklerdir. Tesis içerisinde yer alan hamamdan faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Ayrıca keyifli zaman geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır. Konuklar ihtiyaç duymaları halinde tesisteki doktor, market, araç kiralama hizmetlerini kullanabilir.

Costa Maya Hotel Mandalina ve çeşitli meyve ağaçları içerisinde biri kapalı biri açık restaurant, yüzme havuzu, çocuk havuzu, snack bar, Bistro Cafe, havuz bar, tv odası, kiralık kasalar, otopark, 20 kişilik, 50 kişilik,100 kişilik ve 200 kişilik toplantı, seminer, dans salonlarına sahiptir.

Costa Maya Bodrum Otel, oda-kahvaltı olarak hizmet vermektedir.

Kahvaltı açık büfedir ve sabah saat 08.00-10.00 arası sunulmaktadır.

 

Oda Servisi 10.00-22.00 arasında,
Snack bar servisi ise 13.00-18.00 arasında,
A-lacarte Restaurant servisi 18.00-23:00 saatleri arasındadır.

T.C. vatandaşlarının konaklama yapabilmesi için giriş esnasında tesis yetkilisine HES kodunu bildirmesi zorunludur.

Ucuz Tatil Fırsatları için abone olabilirsiniz.

Endişelenmeyin, bilgileriniz bizimle güvende.

© Ucuztatilyeri.com olarak amacımız tatilcilere ucuz otelleri ve ucuz pansiyonları tanıtmaktır. Sitemiz satış yapmamaktadır.