Semoris Otel

Antalya'nın antik zamanlarından kenti Side’de bulunan Semoris Otel misafirlerini ucuz fiyatlarla tatil imkânı sunmaktadır. Ultra lüx, kalabalık otellerin rutininden uzakta, üç yıldızlı otel konseptinin ötesinde, misafirlerine özledikleri sıcak ve samimi bir tatil ortamı sunmaktadır. Antalya Hava alanına 65km, Side Antik Kent’e 1.2 km uzaklıkta olan Semoris otel, Manavgat’a ise 2.5 km mesafededir. Ulaşımın servisle yapıldığı plaja uzaklık 850 m dir. Semoris Hotel misafirleri otelin anlaşmalı olduğu plajda şezlong ve şemsiye ücreti ödemezler. Semoris otelin 100 kişilik kapalı, 100 kişilik açık olmak üzere 200 kişilik restorant bulunmaktadır. Bu restorantlarda sezon şartlarına göre alakart ve set menü olarak hizmet vermektedir.

Semoris Hotelin standart 2 ve 3 kişilik odaların dışında, ranzalı aile odalarıda bulunmaktadır, bu özelliği sayesinde çocuklu aileler ve genç gruplar için de konaklamaya elverişlidir. Semoris otelin kaydırağa sahip 1 adet yetişkin havuzunun yanında 1 adet çocuk havuzu ve çoçuk kaydırağı bulunmaktadır.

Standart Odalar
Semoris Otelin standart odalarında en fazla 3 yetişkinin konaklayabilmektedir. Bu odaların tamamında ücretsiz wi-fi, balkon, tv, banyo, saç kurutma makinesi mevcuttur. İstendiği takdirde oda üç ayrı yatak şeklinde hazırlanabilir.

Aile Odaları
Semoris Otelin aile odalarında en fazla 4 yetişkin ve bir çocuk konaklayabilmektedir. Havuz manzaralı odalarda balkon, ücretsiz wi-fi, tv, banyo, saç kurutma makinesi mevcuttur. 4 yetişkin üzeri konaklamalar sıkışıklık yaratabilmektedir.

Ucuz Tatil Fırsatları için abone olabilirsiniz.

Endişelenmeyin, bilgileriniz bizimle güvende.

© Ucuztatilyeri.com olarak amacımız tatilcilere ucuz otelleri ve ucuz pansiyonları tanıtmaktır. Sitemiz satış yapmamaktadır.