Şifne Termal Hotel

Şifne Termal Otel 1969 yılından Çeşme’de hem bedenen hem ruhen dinlenmek isteyen misafirlere hizmet etmektedir. Şifne körfezinde bulunan Şifne Termal Hotel, denize sıfır konumu ile misafirlerine hizmet vermektedir. Şifne Termal Otel bünyesinde bulunan doğal kaynaktan birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanılmaktadır. Bu özelliği tamamlayıcı tedavi olarak önerilmektedir. Şifne Termal Otel 2016 -2018 yılları arasında yapılan tadilata yenilenmiş ve müşterilerin hizmetine açılmıştır.

Şifne Termal Hotele giriş saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati 12:00 kadardır. Şifne Termal Hotelin aile odaları ve bazı özel odalarında 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar mümkündür.

Şifne Termal Hotelde Covid-19 tedbirleri kapsamında bazı hizmetler kısmen veya tamamen sunulamayabilir. Şifne Termal Hotel Balayı Çiftlerine Bir sabah odaya kahvaltı servisi, A la carte restoranlarda öncelikli rezervasyon, Müsait lige göre bir üst sınıf odaya upgrade, Odaya meyve sepeti ikramı gibi extra hizmetler vermektedir.

ÜCRETSİZ AKTİVİTELER
Sahil Kenarı
Engelli Otopark
Tesise Ait Otopark
Günlük Temizlik
Tekerli Sandalye Kullanımına Uygun
Sahil Kenarı
İnternet Bağlantısı – Kablosuz
İnternet Bağlantısı - Kablosuz (Ücretsiz)
Isıtma
Klima
Sigara İçilmeyen Odalar
Plaj Şezlong
Plaj Şemsiyesi
Kaplıca
Açık Havuz
Bagaj Odası
24 Saat Resepsiyon

ÜCRETLİ AKTİVİTELER
Araba Kiralama Servisi
Döviz Alım / Satım
Havuz Bar
Ütü Servisi
Masaj
Fax / Fotokopi
Restoran
Çamaşırhane

Ucuz Tatil Fırsatları için abone olabilirsiniz.

Endişelenmeyin, bilgileriniz bizimle güvende.

© Ucuztatilyeri.com olarak amacımız tatilcilere ucuz otelleri ve ucuz pansiyonları tanıtmaktır. Sitemiz satış yapmamaktadır.